DONICE BETONOWE

DONICE BETONOWE NA WYMIAR

Uwielbiasz otaczać się roślinnością, a jednocześnie cenisz sobie dobry design produktów do ich uprawy? Jesteśmy przekonani, że proponowane przez nas duże donice betonowe spełnią Twoje oczekiwania — zarówno w zakresie funkcjonalności, jak i estetyki. Są to tworzone na zamówienie akcesoria ogrodowe, o których kształcie, zdobieniu czy rozmiarze możesz zadecydować sam. Dzięki temu dopasujesz je do potrzeb swojego balkonu, tarasu bądź innego miejsca, które zamierzasz pięknie zazielenić.

EFEKTOWNE DONICE BETONOWE DO WIELU ZASTOSOWAŃ

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że donice powinny być nie tylko unikalnym elementem aranżacji, ale przede wszystkim spełniać swoje podstawowe funkcje. W związku z tym oferowane przez nas duże donice betonowe są wyposażone w otwory odwadniające oraz warstwę izolacji, która zapewnia roślinom właściwą ochronę nawet przy ujemnych temperaturach. Ponadto wychodzimy również z propozycją montażu systemu kontroli poziomu wody czy też indywidualnego dopasowania grubości ścianek, co jeszcze bardziej pozwoli na personalizację Twojego zamówienia.

DONICE BETONOWE — PROSTOKATNE, KWADRATOWE I NIE TYLKO

Marzy Ci się spójna wizualnie aranżacja tarasu lub balkonu? Chciałbyś cieszyć się funkcjonalnym zestawem donic na wymiar stworzonych dla konkretnej przestrzeni? Wybierz kolor ze wzornika Ral Classic K7, wykonaj niezbędne pomiary i skontaktuj się z nami, aby złożyć zamówienie na idealne donice betonowe do Twojego ogrodu. Zapraszamy do współpracy!
IMG_20220530_132531