donice na wymiar

DONICE STALOWE

DONICE STALOWE NA WYMIAR

Dla miłośników roślinnych kompozycji przygotowaliśmy bogaty wybór różnego rodzaju donic balkonowych — w tym metalowych. Wykonane na wymiar pojemniki pozwolą Ci posadzić ulubione kwiaty, a dzięki temu stworzyć oryginalną, zieloną aranżację tarasu, balkonu, patio lub dowolnej innej przestrzeni. Przekonaj się, dlaczego warto wybrać właśnie ten wariant!

DONICE STALOWE — LOFT I INNE MODNE STYLE ARANŻACJI TARASÓW

Obecnie hitem jest aranżowanie przestrzeni w stylu loftowym i industrialnym. Charakterystyczne dla tych koncepcji jest wykorzystanie prostych form, wyrazistych krawędzi, a także metalu malowanego proszkowo na czarno. Szerokie stelaże tworzące iluzję zamkniętej bryły wspaniale komponują się z surowo wykończonym drewnem oraz bujnymi roślinami doniczkowymi. Polecamy stworzenie niepowtarzalnej aranżacji w stylu loft na balkonie, tarasie bądź na przeszklonej werandzie — wykorzystaj nasze donice metalowe, kwiaty o dużych liściach, elementy z drewna i oświetlenie przypominające zwisające żarówki. Zachęcamy do odkrywania potencjału metalowych donic wykonywanych na wymiar!

TRWAŁE I ODPORNE DONICE STALOWE NA WYMIAR

Metal z plastikiem wygrywa pod wieloma względami, między innymi jeśli chodzi o wytrzymałość. Donice metalowe nie pękają pod wpływem ciężaru, jakim są wypełnione, nie odbarwiają się, nie bledną w słońcu i doskonale chronią posadzone rośliny przed rozmaitymi uszkodzeniami. Wysoka jakość materiału procentuje także w zakresie estetyki, bo balkon zaaranżowany z wykorzystaniem metalu prezentuje się znacznie lepiej niż ten, na którym dominują tworzywa sztuczne. Masz konkretny pomysł na zagospodarowanie werandy, tarasu, patio bądź innej przestrzeni? Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów wykonania metalowych donic na wymiar. Szczegóły techniczne:
  • wyprodukowane ze stali czarnej,
  • malowane proszkowo według wzornika Ral Classic K7,
  • grubość ścianki donicy — 1 mm,
  • grubość krawędzi uzależniona od potrzeb Klienta,
  • możliwość ocieplenia,
  • odwadniające otwory na życzenie Klienta.
donice na wymiar